Čomu sa venujeme?

Plníme sny o vašom bývaní

1180x1180.jpeg
Montovaný dom Lightsteelbuild

Plne si uvedomujeme, že výstavba či kúpa domu je pre väčšinu ľudí celoživotnou investíciou, preto pristupujeme k našej práci maximálne zodpovedne.

 

Naša spoločnosť stavia nízkoenergetické montované domy z tenkostennej ocele už niekoľko rokov. Používame výhradne certifikované materiály a neustále zdokonaľujeme naše technológie. Práve to je spolu s naším profesionálnym tímom zárukou toho, že do svojich rúk dostanete vysnívaný montovaný dom špičkovej kvality.

Nebránime sa akýmkoľvek výzvam. Máme bohaté skúsenosti s výstavbou rodinných domov či iných štandardných budov, radi si ale poradíme aj s akoukoľvek menej typickou požiadavkou. Tenkostenná oceľ má množstvo využití a určite vám dokážeme navrhnúť riešenie šité na mieru.

Individuálny prístup

Ku každej jednej stavbe pristupujeme maximálne individuálne. Budeme vaším partnerom od zaslania cenovej ponuky až po odovzdanie finálnej stavby. Ku každej jednej stavbe pristupujeme maximálne individuálne. Budeme vaším partnerom od zaslania cenovej ponuky až po odovzdanie finálnej stavby. 

Skúsenosti

Máme dlhoročné skúsenosti s výstavbou rodinných domov, administratívnych budov i komerčných priestorov. Náš profesionálny tím si poradí so všetkým.

Inovatívne postupy

Neustále sa snažíme zdokonaľovať nielen naše technológie, ale aj naše vedomosti. Do našich stavieb vždy implementujeme najnovšie svetové poznatky o ekologickej výstavbe a využití tenkostennej ocele.

ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIE

Untitled design-6.png

Vybrať si môžete projekt domu z rôznych katalógov, rovnako radi vám však ponúkneme aj služby nášho architekta. Bez problémov však môžeme realizovať aj projekt od vášho architekta.

INŽINIERING
A PRÍPRAVA

Architektonický návrh dotiahneme do finálneho projektu určeného pre stavebné povolenie a technickú realizáciu.

PRÍPRAVA KONŠTRUKCIE

Na základe realizačného projektu schváleného statikom sa púšťame do výroby tenkostennej oceľovej konštrukcie Borabela. Prvky konštrukcie sa pripravujú na najmodernejších CNC strojoch značky HOWICK. 

ZÁKLADnÁ HRUBÁ STAVBA

Pevný, rovný a hlavne presný základ je dôležitým prvkom správne osadenej montovanej stavby z tenkostennej oceľovej konštrukcie. Práve preto klientov odbremeňujeme od jej zabezpečenia. 

TECHNOLÓGIE ZDRAVÉHO DOMU

Domy Lightsteelbuild 

používajú výlučne moderné a ekologické  technológie prvotriednych výrobcov a značiek. Montujeme výkonné

a úsporné zariadenia

s pozitívnym dopadom na komfort a zdravie.

Untitled design-7.png
Untitled design-8.png
Untitled design-9.png